Omschrijving
Willem Berkhemerstraat 37, 6709 TG Wageningen;
Zeer royale middenwoning gelegen in de geliefde wijk Nieuw Kortenoord. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd en beschikt over een moderne en complete keuken en badkamer. De zonnige tuin is gelegen op het zuidoosten en voorzien van een vrijstaande houten berging.
In de nabije omgeving zijn diverse kinderspeelplaatsen aanwezig, scholen, winkels en sportaccommodaties zijn ook op korte afstanden gelegen. De woonwijk Nieuw Kortenoord is groen en ruim opgezet, zeer kind- en fietsvriendelijk en je bent zo in de binnenstad van Wageningen. Vanuit deze woning stap je zo het prachtige stiltegebied in met zijn schat aan flora en fauna.
Duurzaam wonen:
Alle woningen in Nieuw Kortenoord zijn voorzien van een energiezuinig verwarmingssysteem door middel van warmte en koudeopslag in de bodem. Dat betekent standaard vloerverwarming en lage stookkosten. Het moderne systeem voorziet in zowel warmte als koeling. Je geniet het hele jaar door van maximaal wooncomfort en draagt een steentje bij aan een beter milieu zonder dat je daar verder iets aan hoeft te doen.
Bouwjaar: 2012, woonoppervlak: ca. 135 m², inhoud: 557 m³, perceel: ca. 146 m²
Indeling:
Begane grond: entree/hal, toiletruimte met vrijhangend toilet en fonteintje. Mooie ruime lichte, tuingerichte woonkamer met een loopdeur naar de achtertuin en een inbouwkast met provisieruimte. Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken welke is uitgevoerd in een neutrale kleurstelling en voorzien van de nodige inbouwapparatuur, te weten; een vaatwasser, inductie kookplaat, afzuigkap, koel-/vriescombinatie, combi-magnetron.
Eerste verdieping: overloop, twee slaapkamers aan de achterzijde van de woning waarvan een voorzien is van inbouwkasten, ruime slaapkamer aan de voorzijde van de woning. De moderne badkamer is uitgerust met een ligbad met douche, vaste wastafel en een tweede vrijhangend toilet.
Tweede verdieping: grote zolder met twee dakvensters aan de achterzijde van de woning en opbergruimte achter knieschotten, wasmachine aansluiting en regel unit voor 10 zonnepanelen, mogelijkheid tot het creeëren van extra slaapkamer(s).
Bijzonderheden:
– Zeer royale uitgebouwde eengezinswoning;
– Gelegen in de geliefde woonwijk “Nieuw Kortenoord”;
– Voorzien van 3 slaapkamers + een grote complete afgewerkte open zolderkamer;
– Moderne en compleet uitgevoerde keuken en badkamer;
– De woning is voorzien van een warmtepomp installatie, dit houdt in dat de woning ontzettend energiezuinig is en er veel maandelijkse kosten bespaard worden;
– De woning is voorzien van 10 stuks zonnepanelen;
– Groene en zonnige tuin op het zuidoosten;
– Kortom, een direct te betrekken, keurig afgewerkte middenwoning gelegen in de groene en rustige woonwijk Nieuw Kortenoord!
Aanvaarding in overleg.